icon icon

Cupa
României

icon icon icon icon icon icon

Campioana
României

imagine Imagine Primul câștigător al concursului foto ”Pentru noi doar UTA contează”

24 aug 2021

Primul câștigător al concursului foto ”Pentru noi doar UTA contează”

În urma concursului ”Pentru noi doar UTA contează” organizat de clubul nostru în săptămâna premergătoare meciului cu FC Voluntari, încheiat cu victoria UTA-ei cu 2-0, Colin Talpas este primul câștigător. 

Micuțul nostru fan a câștigat cu o poză alături de prietenii săi, toți îmbrăcați în culorile noastre, alb și roșu. 

În vârstă de 5 ani, Colin i-a înmânat fanionul oficial înaintea primului fluier căpitanului echipei, Florin Iacob, cel care a rămas cu suporterul nostru până la momentul începerii jocului. De asemenea, acesta l-a salutat și pe căpitanul oaspeților, Gabriel Tamaș, dar le-a urat succes și arbitrilor. 

Concursul foto ”Pentru noi doar UTA contează” se va derula înainte de fiecare partidă pe care echipa noastră o va disputa pe Arena ”Francisc Neuman”. 

 

Sponsori