icon icon

Cupa
României

icon icon icon icon icon icon

Campioana
României

imagine Imagine Favbet alături de UTA!

10 iul. 2024

Favbet alături de UTA!

UTA are plăcerea de a anunța începutul unui parteneriat strategic cu noul sponsor principal Favbet. Acest acord de sponsorizare reprezintă un pas important pentru clubul nostru, aducând noi oportunități pentru dezvoltarea și îmbunătățirea activității sportive și financiare.

Favbet și-a început activitatea pe piața din România în anul 2015. 5 ani mai târziu, Favbet România își lansa platforma online prin care aducea jucătorilor o experiență unică de pariere. Sunt recunoscuți pentru inovația, omniprezența și angajamentul față de practicile de afaceri responsabile din punct de vedere social. 

UTA și Favbet vor lucra împreună pentru a promova sportul, fair-play-ul și credem că această colaborare va aduce multe rezultate pozitive pentru clubul nostru, pentru toți fanii nostri.

 

Te-ar putea interesa și ...

Nu exista articole

Sponsori