Etapa #4: UTA - Ripensia Timisoara (25.08.2018, ora 11:00, Digi Sport 1, Look TV)
27-08-2018, 22:27,
RE: Etapa #4: UTA - Ripensia Timisoara (25.08.2018, ora 11:00, Digi Sport 1, Look TV)
Asa e, apararea scartaie... si tot scartaie, fara un fundas de calitate care sa ofere ceva siguranta apararii suntem constant expusi, drept dovada am incasat 5 goluri in 4 meciuri... nu stiu insa nimic referitor la zvonurile despre aducerea unui fundas, @Cristi Arad daca mai afli ceva sa ne anunti.

Remarc intrarea lui Oprea, un joc bun, totodata si pe Janos, destul de activ in joc.

@Kidu: Comentatorii se tot plangeau ca nu aluneca mingea --Confirm si eu cele spuse de Toca, terenul a fost udat si inainte si in pauza meciului. Comentatorii de la DIGI comenteaza din studio de la Bucuresti, si isi dau si ei intr-un mod inocent cu parerea "in direct" fara sa stie de fapt.... vorba aia.. "de unde bea magarul apa".
Am auzit ca ar fi facut comentarii si legat de promovare, cum ca nu am arata ca joc precum o echipa care trage la promovare, etc... desi clubul nu a facut nicio declaratie despre un astfel de obiectiv.   Angel

Pana aducem un fundas de calitate, avem comentatori TV de "calitate".
<--> FORZA UTA <-->
Răspunde

Mesaje în acest subiect
RE: Etapa #4: UTA - Ripensia Timisoara (25.08.2018, ora 11:00, Digi Sport 1, Look TV) - de Triple H - 27-08-2018, 22:27

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)