Forumul "Bătrânei Doamne"

Versiunea integrală: Echipamentul UTA-ei
În acest moment vizualizezi o versiune simplificată a conţinutului. Vezi versiunea integrală cu formatarea adecvată.
Pagini: 1 2 3 4 5 6
Imposibil să nu se poată face un efort in a se găsi o varianta la saller in dungi orizontale ! Trebuie doar sa se vrea!
https://postimg.cc/H8WFgs7D

Saller are acest model la pretul de 14,99 euro bucata.

http://www.sport-saller.de/spiel-turnier...ikots.html
Super! Doar că eu nu vad sa aibă varianta pe alb roșu!
Știe cineva in ce echipament jucam ? Mă gândesc că jucăm tot în saller ...nu?model ceva? Sau și aici suntem la același stadiu ca la abonamente ?
Tot Saller. In curand se va face si sedinta foto oficiala. Sa se intoarca baietii din Slovenia.
Sper sa fie un model mai ...inspirat, fata de cel ales pentru sezonul trecut!
Se știe în ce echipament jucam ?
Misterul se va elucida astazi la prezentarea lotului. Putina rabdare. Smile
Daca e doar rosu complet...din nou, cum se anunta, e naspa...
Ne face conducerea o surpriza???
Nu va mai faceti sperante... se stie de mult ca nu vor echipament in dungi.
Daca e așa ...păcat ! E clar că părerea noastră nu contează !dar la ce conducere avem ... nu mă mai surprinde nimic !
Mai putin conteaza echipamentul, cat conteaza ce si cum jucam....
Așa este ! Cel mai important este jocul echipei noastre! Însă nu cred că e imposibil să putem juca și noi într-un echipament , mult dorit , in dungi (orizontale)!
Nu sunt de acord. Consider că la un club care se respectă contează și cel mai mic detaliu, până și o inscripție măruntă pe jambieră arată cine ești și ce vrei.
Așa cum contează și comportamentul suporterilor, poate terminăm naibii cu semințele scuipate măcar pe stadionul nou.
Cred ca a explicat Kidul bine ca un echipament in dungi pune "probleme" in a inscriptiona sponsorii pe echipament. Nu cred ca e asa greu de inteles, poate cand o sa avem un sponsor puternic o sa fie alta poveste.
Bună asta! Nu avem echipament in dungi pt că nu pot fi inscripționați sponsorii...! Bine că la alții se poate! In fine ...să-l vedem, poate chiar e un model cel puțin ... inspirat!
Avem alti sponsori in afara de primarie si ceva pizzerii de cartier?
Nu prea avem... e Pizza 5 Colturi si inca ceva maruntis din pacate
Si pana la urma ce echipament avem?
Ma refer la model, nu la marca.
Pagini: 1 2 3 4 5 6